Prowadzenie lokalu gastronomicznego to trudne zajęcie. Trzeba dbać przede wszystkim o podniebienie swoich klientów, ale również o pracowników i jakość obsługi. W tym ostatnim kontekście z pomocą przychodzą firmy informatyczne.

Oprogramowanie PC-Gastronom dla restauracji

oprogramowanie pc-gastronomWażną kwestią dla restauracji czy baru jest szybkość obsłużenia klienta, który czeka na posiłek, a następnie na rachunek. Oprogramowanie PC-Gastronom nie pomoże kucharzom w kuchni, ale na pewno ułatwi pracę właścicielom czy kelnerom. Jego zastosowanie jest szerokie i zależne od danego przedsiębiorstwa, ponieważ jego rozwinięcie można dostosować do swoich potrzeb. Wykorzystywany jest zarówno na pojedynczym stanowisku kasjerskim oraz w całościowym systemie kas. Program posiada różne opcje, dlatego Klient bez problemu dostosowuje go do potrzeb własnego lokalu. PC-Gastronom jest łatwy w obsłudze dzięki przejrzystemu interfejsowi co powoduje, że każdy pracownik restauracji czy baru bez problemu sobie z nim poradzi. Dzięki właściwościom programu można szybko przesłać zamówienie Klienta prosto do kuchni, gdzie kucharze od razu zyskują możliwość rozpoczęcia przygotowania posiłku. Jest to niezwykle ważne, ponieważ w dobie współczesnego świata, gdzie każdy się śpieszy, szybkość dostarczenia przez kelnera jedzenia może zdecydować o tym, czy dany klient wróci do naszego lokalu. Powyższy program jest niezwykle funkcjonalny – działa na różnych systemach operacyjnych, zarówno MS Windows, jak i Linux. Może być używany na ekranach dotykowych oraz w zwykłych monitorach, przy użyciu klawiatury.

Program ten oferuje wiele sklepów internetowych, w tym sam jego producent. Na pewno jest warty zastanowienia nad jego zakupem i instalacją w danym lokalu gastronomicznym, ponieważ ułatwia pracę i wspomaga obowiązki pracowników.