Zwany jest często eliksirem młodości, gdyż stosuje się go w wielu zabiegach odmładzających. Występuje naturalnie w naszym organizmie, ale wraz z wiekiem komórki produkują go coraz mniej, przez co dochodzi do degeneracji tkanek i starzenia się skóry. Dlatego od kilku lat taką popularnością cieszą się zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej. Przecież wszystkie chcemy wyglądać pięknie i młodo.

Rzeszów – skuteczne zabiegi z kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy w RzeszowieNajlepsze efekty daje zabieg wykonywany w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej. Jednak wiele kobiet na początku decyduje się na kupno kremu z kwasem hialuronowym. Zabieg z kwasem hialuronowym wykonuje się w celu wygładzenia zmarszczek i odmłodzenia skóry. Polega na wstrzyknięciu głęboko pod skórę kwasu o konsystencji żelu. Przed wykonaniem zabiegu niezbędne jest przeprowadzenie wywiadu lekarskiego, podczas którego zostanie określony zakres zabiegu i jego przewidywane efekty. Kwas hialuronowy w Rzeszowie jest wykorzystywany do zabiegów w wielu tutejszych gabinetach kosmetycznych. Osoby je wykonujące przeszły wszystkie niezbędne szkolenia, często nawet nie są po szkole kosmetycznej, ale skończyły kosmetologię lub medycynę estetyczną. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. W przypadku stosowanie kwasu hialuronowego do wypełniania ust można również zastosować znieczulenie stomatologiczne.

W gabinecie mojej siostry zabiegi takie cieszą się niesłabnącą popularnością. Ilość klientek nim zainteresowanych stale rośnie. Nie odstrasza ich nawet dość spora cena. Warto jednak wydać te pieniądze. Po zabiegu kontur twarzy się podnosi, a widoczne zmarszczki ulegają spłyceniu. Efekt można zaobserwować niemal od razu po zabiegu i widać go przez około rok. Potem zabieg należy powtórzyć.