Zdecydowałem się na konferencję, ponieważ był to najlepszy sposób na poinformowanie swoich klientów o nowościach. Produkt musiał być dokładnie omówiony i krótka prezentacja w tej sytuacji była niewystarczająca. Miałem wiele do przekazania i były to ważne informacje. 

Wypożyczenie krzeseł na konferencję

wypożyczalnia krzeseł warszawaWynająłem dużą salę za małe pieniądze, którą polecił mi znajomy. Szukałem oszczędności, bo było to dla mnie ważne w danej sytuacji. Podjąłem spore inwestycje i nie dysponowałem dużą ilością wolnych środków finansowych. W sali jednak brakowało krzeseł a nie chciałem, żeby wszyscy klienci przez tyle godzin stali, gdyż nie byłoby to zbyt profesjonalne. Salę miałem wynajętą i postanowiłem wypożyczyć krzesła na konferencję. To było najlepsze rozwiązanie zwłaszcza, że niedaleko mieściła się dość duża wypożyczalnia krzeseł Warszawa była miastem z umiarkowanymi cenami, jednak w wypożyczalni znalazłem bardzo tanie krzesła. Były bardzo wygodne, z oparciem na plecy i łokcie. Zależało mi najbardziej na wypożyczeniu właśnie wygodnych krzeseł, ponieważ zakładałem, że konferencja potrwa trzy godziny. Przewiduję przerwę piętnastominutową, jednak większość czasu wszyscy będą siedzieć. Na konferencję zaprosiłem sto osób i taka ilość krzeseł była mi potrzebna. Wybrane krzesła zleciłem dostarczyć do sali, którą wynająłem i od razu rozliczyłem się za wszystko z właścicielem wypożyczalni. Nie był to wysoki koszt a ja mogłem być spokojny o wszystkich zaproszonych na konferencję gości.

Do konferencji bardzo dobrze się przygotowałem i przekazałem wszystkie informacje tak jak planowałem. Nowa oferta bardzo zainteresowała moich gości, co od razu zauważyłem. Byłem przekonany, że osiągnąłem swój cel i pozostało mi czekać, aż zaczną napływać zamówienia.

Kategorie: Usługi