Przemysł chemii samochodowej bardzo dobrze się rozwija, co jakiś czas pojawia się na rynku nowy rodzaj preparatów usprawniających pracę silnika. Koszt zakupu tego typu substancji jest stosunkowo niski, bo jest to zazwyczaj maksymalnie pięćdziesiąt złotych, więc warto skorzystać. Na pewno nie zaszkodzimy swojemu samochodowi, a możliwe, że wydłużymy jego okres eksploatacji.

Wtryskiwacze – regeneracja tanim kosztem

regenerator wtryskiwaczyStandardowa regeneracja wtryskiwaczy to koszt około kilkuset złotych za jedną sztukę, cen zależna jest w dużej mierze od modelu samochodu, z jakiego one pochodzą. Jednak jest coś, co możemy zrobić, aby wtryskiwacze działały dużo dłużej bez wydawania tak dużych sum. Wystarczy, że użyjemy specjalnego regeneratora, który ma postać płynną i dolewany jest do paliwa. W przypadku, gdy zauważymy pierwsze objawy tego, że coś jest nie tak z naszymi wtryskiwaczami, nie musimy od razu jechać do mechanika, wystarczy zakup regeneratora wtryskiwaczy. Koszt zakupu takiego preparatu to zaledwie kilkadziesiąt złotych. Regenerator wtryskiwaczy ma za zadanie odczyścić wszystkie przewody paliwowe oraz wtryskiwacze z wszelkiego rodzaju zabrudzeń przez które, nasz samochód nie pracuje, tak jak powinien. Preparat ten posiada takie same możliwości samozapłonu jak benzyna czy też ropa, więc nie musimy się martwić o to, że samochód będzie nam przerywał poprzez takie rozcieńczenie paliwa. Dodatkową zaletą takich produktów jest to, że poza regeneracją poprawia on pracę całego silnika.

Takiego preparatu możemy używać przez dowolny czas, możemy go dolewać do zbiornika paliwa przy każdym tankowaniu lub tylko co jakiś czas. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby w żadnym wypadku nie zaburzać określonych proporcji, które wyszczególnione są zazwyczaj na butelce z preparatem lub jego pudełku.

Kategorie: Motoryzacja