Każdy, kto w dzisiejszych czasach prowadzi jakiś biznes wie, jak ważna jest reklama. Bez reklamy właściwie się nie istnieje. Kiedyś było inaczej, to klientowi zależało, by dostać towar w jednym sklepie. Dziś jeden klient może iść do dziesięciu sklepów i tylko reklama może przekonać go, żeby wybrał akurat nasz. Reklama to podstawa.

Jak szybko można wydrukować plakat wielkoformatowy?

szybki druk wielkoformatowy w warszawieDlatego, gdy w ostatnim roku pojawiały się jakieś imprezy w Warszawie starałam się wystawić tam nasze stoisko. Zbliżała się kolejna, ale forma reklamy miała być trochę inna. „Załapałam się” na reklamę wielkoformatową. Zadzwoniono do mnie, że jeden sponsor imprezy „wypadł” i na jego miejsce mogą wstawić moje reklamy. Możliwy był baner na ogrodzeniu, duży plakat na scenie, bilbord przy wejściu i jeden podświetlany kaseton, przy budkach z jedzeniem. Oczywiście, że byłam tym zainteresowana. Inwestycja nie była mała, ale ponieważ miałam podjąć bardzo szybką decyzję, zaoferowano mi zniżkę. Zgodziłam się i poprosiłam o szczegółowe wytyczne reklamy. Zanim mi je przesłano na mejla i sprawdzałam szybki druk wielkoformatowy w warszawie. W miarę orientowałam się co miałabym drukować, bo mieliśmy projekt banera i bilbord jeden też stał przy trasie szybkiego ruchu. Byłam szczęśliwa, ale trochę spanikowana. Druk wielkoformatowy, to nie ulotka. Ważne są tu szczegóły, ponieważ są doskonale widoczne. Na ulotce niepasujący szczegół umknie oku, ale na metrowym plakacie już z tym gorzej. Liczyłam na pomoc ze strony drukarni, więc odpuściłam czarnowidztwo i zadzwoniłam do drukarni.

Przedstawiłam sprawę, umówiłam się na drugi dzień, a potem miałam tydzień stresu, który zakończył się sukcesem i ogromną ulgą. Lubię takie przedsięwzięcia, choć czasem bywają ryzykowne. Gdybym jednak nie lubiła ryzyka, nie podejmowałabym go. Adrenalina daje mi energię do życia. Taka jestem i lubię siebie za to.