Wśród urządzeń produkowanych przez popularnego producenta grillów gazowych Broil King, często znajdziemy ten sam model grilla w kilku odsłonach. Zależność tego typu związana jest z faktem, iż producent dostarcza na rynek wersję podstawową, ulepszoną i profesjonalną danego grilla. Każdy kolejny model ma taką samą bazę, ale cechuje się większymi rozmiarami i dodatkowymi funkcjonalnościami.

Grill gazowy Signet

grill gazowy broil king signetJednym z modeli, który dostępny jest na rynku w trzech wariantach, jest model Signet. Grill gazowy Broil King Signet to grill, który w każdym wariancie wyposażony jest w wytrzymały, żeliwny ruszt, dzięki któremu urządzenie może realizować swoją funkcjonalność przez kilkanaście lat. Bardziej wzbogacone wersje wyposażone zostały przez producenta w kuchenkę boczną, która pozwala na dodatkowe przygotowania przyrządzanych potraw. Profesjonalna wersja tego grilla wyposażona jest również w zestaw rożna, co zasadniczo rozszerza możliwości potraw, jakie możemy serwować biesiadnikom grillowego spotkania. Każdy grill cechuje się innymi wymiarami. Wysokość zawsze pozostaje ta sama, ale lepsze modele grilla Signet wyposażone są w większą przestrzeń dodatkową. Różnica pomiędzy podstawowym wariantem, a najbardziej rozbudowanym wynosi siedemdziesiąt centymetrów. Z tego też powodu wariant profesjonalny lepiej sprawdzi się, jeśli lubimy grillować w dużym gronie znajomych, zaś mniejszy będzie wystarczający dla rodzin z dziećmi.

To, na jaki wariant grilla Signet zdecyduje się klient zależne jest od jego potrzeb, ale również i od możliwości finansowych. Lepiej wyposażone modele grilla charakteryzują się, co oczywiste, wyższą ceną niż wariant podstawowy. Warto więc przed zakupem przemyśleć, z których funkcjonalności faktycznie będziemy korzystać, a które nie będą dla nas istotne.

 

Kategorie: Usługi