Rower w góry, do lasu i na szosę

Nasza córka Weronika dostała się klasy sportowej w liceum w naszym mieście. Bardzo lubi ruch, uprawiać sporty. Jej ulubiona dyscypliną sportową jest siatkówka. Poza tym uwielbia biegać i jeździć rowerem. Pasję rowerową odziedziczyła po nas. Rower jest naszą pasją, należymy do klubu rowerowego. Rowerem zwiedzamy cały kraj i Europę.

Najlepsze rowery haibike hardnine

rower haibike hardnineW nagrodę za wytrwałość, dobre wyniki w nauce i  w sporcie  postanowiliśmy kupić córce wyjątkowy prezent. Kupiliśmy jej rower haibike hardnine. Jest to najbardziej uniwersalny rower, który sprawdzi się zarówno w lesie, w terenie górskim czy na drodze asfaltowej. Dzięki zastosowaniu przedniej amortyzacji, siła mięśni jest efektywnie przekazywana na koło. Są to rowery elektryczne. Pomyśleliśmy z mężem, że będzie to miła, ciekawa odskocznia od kolarzówki, którą córka na co dzień jeździ. Często po bardzo intensywnym treningu Weronika nie ma już sił wracać pieszo czy rowerem. Teraz będzie miała swój elektryczny rower, który bezpiecznie dowiezie ją do domu. Rower elektryczny Haibike Hardnine jest zgodny z przepisami ruchu drogowego, czyli można nim  jeździć używając wspomagania elektrycznego. Można oczywiście w dowolnym momencie  dezaktywować  wspomaganie i jeździć rowerem wyłącznie pedałując. Rower wyposażony jest w mocną ładowarkę, po naładowaniu można jeździć nim do 5 godzin. Posiada duży, czytelny wyświetlacz LCD, łatwy w obsłudze, pokazuje nam prędkość, naładowania akumulatora itp.

Córka jak zobaczyła rower, przewiązany dużą, czerwoną kokardą, krzyknęła z zachwytu. Rower miał piękny, turkusowy kolor. Wyglądał zachwycająco. Córka od razu pojechała nim na wycieczkę. Polecam zakup roweru elektrycznego do jazdy szczególnie po mieście. Planuję kupić sobie taki rower.