Potrzebowałam karykatury na prezent

Zbliżał się ślub i wesele mojej przyjaciółki. Bardzo mi zależało na tym, aby oprócz pieniędzy dać im na prezent coś, co będzie dla nich stanowiło świetną pamiątkę. Długo zastanawiałam się nad tym, co to mogło być. W końcu wpadłam na pomysł, że najlepszym prezentem będzie karykatura. Nie umiałam sama narysować takiego osobliwego portretu, dlatego zdecydowałam się zlecić to zadanie profesjonaliście.

Zamówiłam karykaturalny portret pary młodej

karykatura portretW pierwszej kolejności zabrałam się więc za poszukiwania osoby, która będzie mogła taki rysunek dla mnie wykonać. Bardzo szybko znalazłam artystę, który wykonywał takie usługi. Znalazłam zdjęcie mojej przyjaciółki i jej narzeczonego po czym udałam się do tej osoby. Powiedziałam jej, że potrzebna mi jest naprawdę bardzo ładna karykatura Portret pary młodej wykonany na podstawie tych zdjęć okazał się spełniać wszystkie moje oczekiwania i preferencje. Tak jak mi zależało był on wykonany ołówkiem w czarni i szarościach. Karykatura była naprawdę oryginalna, unikalna, a przedstawione na niej postaci idealnie odwzorowywały osoby ze zdjęć. Wiedziałam, że ten artysta naprawdę przyłożył się do tego, aby karykatura wyglądała ładnie. A co dla mnie jeszcze ważniejsze, zrobił to w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Byłam wprost zachwycona osiągniętymi przez niego efektami, dlatego uznałam, że zamówię jeszcze więcej karykatur.

Zdecydowałam się nimi obdarować wszystkich moich przyjaciół i rodzinę, a także zamówić jedna karykaturę dla siebie. Cieszę się, że udało mi się wpaść na taki bardzo dobry pomysł. Karykatury mogą stanowić świetną pamiątkę dla najbliższych z okazji różnych okoliczności. Bardzo dobrze sprawdzają się, jako prezent dla osób, które mają do siebie odpowiedni dystans i znamy ich poczucie humoru.