Moja matka kilka tygodni temu przeszła operację serca. Od tego czasu była podłączona w szpitalu pod kardiomonitor. Jej stan zdrowia nie poprawiał się i lekarz powiedział, że nic nie są w stanie już zrobić. Istniała możliwość wypisania jej do domu, ale najpierw musiałabym się zaopatrzyć w taki kardiomonitor, który kontrolował by jej funkcje życiowe.

Duży wybór tanich kardiomonitorów

tani kardiomonitorPostanowiłam sprawdzić ceny takich urządzeń i jeśli udałoby mi się dostać jakiś tani kardiomonitor, to zamierzałam go kupić. Jednocześnie zależało mi na tym, aby był nowy, wydajny i wysokiej jakości. Udałam się w tym celu do sklepu medycznego. Okazało się, że kardiomonitory nie są drogimi urządzeniami, dlatego bez problemu dostałam taki kardiomonitor w bardzo dobrej, niskiej cenie. Był to kardiomonitor przeznaczony dla dorosłych pacjentów. Wykonywał on pomiary saturacji, temperatury ciała, akcji serca oraz wykonywał badanie elektrokardiograficzne. Dużą jego zaletą było także to, że był bardzo dokładny i precyzyjny. Wszystkie badania wykonywał z niewielkim błędem pomiarowym. Miał też bardzo szeroki zakres wykonywanych badań. Przykładowo wynik akcji serca wykazywał od 0 do 300 uderzeń na minutę. Dużą zaletą tego taniego kardiomonitora było także to, że posiadał zasilanie sieciowo – akumulatorowe. Było to bardzo dobre zabezpieczenie na wypadek nagłych przerw w dostawie energii elektrycznej.

Na awaryjnym zasilaniu akumulatorowym kardiomonitor był w stanie pracować nawet przez dwadzieścia cztery godziny. Od razu zdecydowałam się go zakupić i jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. Urządzenie okazało się bardzo dokładne i precyzyjne, a co dla mnie najważniejsze, proste w obsłudze. Jego zaletą było także to, że nie zajmowało zbyt dużo miejsca w pokoju.

Kategorie: Zdrowie