Markowe zegarki są przedmiotem pożądania bardzo wielu osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dla niektórych ludzi, markowy zegarek jest synonimem mocnej pozycji społecznej i zawodowej a dla innych jest po prostu drogim dodatkiem, formą biżuterii. 

Czym odznaczają się zegarki Certiny? 

certina podiumSzwajcarska firma Certina jest jednym z najbardziej znanych producentów chronometrów. Nie ma się czemu dziwić, bowiem są one połączeniem elegancji oraz funkcjonalności. Podium to seria męskich zegarków Certiny, które odznaczają się oryginalnym wzornictwem, stylem i wygodą użytkowania. Koperta tych chronometrów jest pokryta specjalna, czarną powłoką, co daje jej dodatkową wytrzymałość, szacowaną na około dziesięć lat. Certina Podium to połączenie stali nierdzewnej i skóry. Gdzie oczywiście koperta to stal nierdzewna, a skóra to pasek. Pasek jest dostępny w wersji ze skóry naturalnej oraz hipoalergicznej, dzięki czemu użytkować go mogą osoby nawet z wrażliwą skórą. Szkiełka we wszystkich zegarkach Certiny są szafirowe, dzięki czemu niezwykle trudno jest je uszkodzić, czy zarysować. Ciekawostką jest, że można je zarysować jedynie narzędziami diamentowymi, co doskonale pokazuje jak bardzo jest trwałe. Koszt Podium nie jest wysoki, bowiem znajdziemy te chronometry w cenach od tysiąca do trzech tysięcy złotych. Najlepiej jest je zamówić w salonie firmowym Certiny lub w sklepie internetowym. Szwajcarska marka Certina jest najczęściej wybierana przez osoby lubiące szyk, elegancję oraz klasyczne wzornictwo. 

Nie warto decydować się na zegarek firmy mało popularnej. Wtedy nigdy nie wiemy, z jaką jakością mamy do czynienia. Natomiast wybierając znane i sprawdzone szwajcarskie firmy, jak Certina, dajemy sobie gwarancję, że nabywamy produkt z najwyższej półki.