Informatyką zajmuję się odkąd skończyłem osiem lat i dostałem od rodziców swój pierwszy komputer. A było to prawie trzy dekady temu, więc można sobie ten komputer łatwo wyobrazić. Dzisiaj oferuję usługi w obszarze it i wykonuję je bezpośrednio dla firm, które ze mną współpracują. Zajmuję się wszystkim co się tylko wiąże z komputerami, siecią i informatyką.

Obsługuję firmy na terenie Szczecina

it dla firm szczecinMoja praca jest o tyle ciekawa, że w większości przypadków swoje usługi mogę świadczyć zdalnie. Oznacza to, że mogę się połączyć z dowolnym komputerem w firmie mojego klienta i zobaczyć co się z danym komputerem dzieje. Jeśli jest to niemożliwe to wówczas osobiście wybieram się na taką wizytę serwisową do firmy. I właśnie ze względu na to, że czasem muszę się wybrać do klientów, mogę oferować swoje usługi it dla firm Szczecin właśnie na terenie tego pięknego miasta. Szczecin jest dużym miastem, a na jego terenie działa bardzo wiele różnych firm. Wśród moich klientów są zarówno małe firmy kilkuosobowe jak i kilka dużych przedsiębiorstw. W dzisiejszych czasach, w których obsługa komputera jest naprawdę skomplikowana, mam sporo pracy każdego dnia. Chociaż na tą chwilę mogę powiedzieć, że u moich klientów wszystko jest już tak połączone i skonfigurowane, że sieci informatyczne i komputery działają idealnie. Dlatego większość zgłoszeń jakie otrzymuję to kwestia systemowa i mogę swoim klientom pomóc online.

Gdy zaczynałem ze swoją działalnością to miałem obawy, że nie będzie na moje usługi wystarczającego zapotrzebowania. A dzisiaj każda firma – nawet najmniejsza – korzysta z komputerów i zasobów sieciowych. Pracy jest mnóstwo, a firm takich jak moja są tysiące. I wszyscy mają co robić, nawet w takim mieście jak Szczecin. Tutaj każda firma potrzebuje opieki w zakresie technologii informatycznych.