Postanowiłam zamienić się mieszkaniami z moją babcią. Po studiach z mężem kupiliśmy sobie mieszkanie. Zdecydowaliśmy się na dwupokojowe na ładnym osiedlu. Mieszkanie znajdowało się na pierwszym piętrze i mieliśmy widok na park. Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży bardzo się z tego faktu ucieszyłam. Byliśmy zaskoczeni jak lekarz na wizycie poinformował nas, że będziemy mieć trojaczki.

Zamówiliśmy dobrej jakości okna

okna pcv rybnikZupełnie nie mogłam w to uwierzyć. Kiedy moja babcia się o tym dowiedziała zaproponowała nam żebyśmy zamienili się mieszkaniami. Ona miała cztery duże pokoje, które nie były jej potrzebne. Myślała o sprzedaży mieszkania ale nam bardziej było teraz potrzebne. Ucieszyliśmy się z jej propozycji i od razu zatrudniliśmy ekipę remontową. Postanowiliśmy zacząć od wymiany okien. Zdecydowaliśmy się na okna pcv Rybnik to miejscowość, w której można kupić okna dobrych firm. Były bardzo dobrej jakości a cena w tym czasie była bardzo przystępna. Poza tym firma zaproponowała nam darmowy montaż i dowóz. Skorzystaliśmy z ich oferty i w ciągu tygodnia ekipa była u nas w mieszkaniu i montowała nam nowe okna. Później mieliśmy malowanie i kupowaliśmy nowe meble. Remont mieszkania poszedł sprawnie. Nowe okna bardzo nam się podobały. Były dobrej jakości. Zimą będą zatrzymywały w mieszkaniu ciepło. Okna posiadają także wywietrzniki, które można otwierać i zamykać w razie potrzeb. Podziękowaliśmy babci za jej propozycję. W takim dużym mieszkaniu z trójką dzieci będzie nam wygodnie.

Babci także jest dobrze w naszym małym i przytulnym mieszkanku. Mamy nawet takie same okna, z których zawsze byliśmy zadowoleni. Remont i wymiana okien poszły sprawnie. Mieszkanie po remoncie ładnie się prezentowało. Byliśmy bardzo szczęśliwi, że tak się wszystko potoczyło. Nie mogliśmy się doczekać naszych dzieci. 

Kategorie: Dom