Mieszkanie ogólnie mi się podobało, tylko nieco przeszkadzała mi kuchnia. Nie była zbyt ustawna i nie mogłam przez to kupić do niej mebli w standardowych wariantach. Nie miałam pieniędzy na nowe meble i postawiłam jakieś szafki. Odkładałam jednak pieniądze na porządne meble.

Wykonane na zamówienie meble kuchenne dobrej jakości

producent mebli kuchennych wielkopolskaPo odłożeniu odpowiedniej sumy pieniędzy na remont kuchni zabrałam się za poszukiwanie mebli. Byłam podekscytowana, ponieważ w końcu będę miała swoją wymarzoną kuchnię. Zamierzałam zlecić wykonanie mebli, które sama postanowiłam zaprojektować. Na szczęście w mieście siedzibę swojej firmy miał bardzo dobry producent mebli kuchennych Wielkopolska była sporym województwem i wiele osób właśnie od tego producenta zamawiało meble kuchenne. Z gotowym projektem udałam się do siedziby firmy tego producenta. Nie miałam jednak pojęcia z jakich materiałów wybrać kuchnię, ale postanowiłam poradzić się fachowca. Rozmawiałam bezpośrednio z właścicielem, który pomógł mi wybrać odpowiedni materiał na meble. Nie zdecydowałam się na prawdziwe drewno, ponieważ szukałam jakichś tańszych rozwiązań. Mój projekt bardzo spodobał się temu producentowi i zgodził się wykonać dla mnie te meble kuchenne. Wszystkie jego meble były najlepszej jakości i wiedziałam, że zgłosiłam się do odpowiedniej osoby. Na realizację zamówienia musiałam poczekać cztery tygodnie i w tym czasie zleciłam położenie płytek w kuchni i odmalowanie sufitu. Pozostał tylko montaż nowych mebli.

Meble, które zaprojektowałam prezentowały się w kuchni znakomicie. Z uwagi na fakt, że pomieszczenie było niewielkich wymiarów, zdecydowałam się na meble w jasnym kolorze. Dzięki temu kuchnia wydawała się być większa. W końcu miałam kuchnię, o jakiej marzyłam od dawna.