Nie lubiłem działać pod presją czasu, ale czasami to było nieuniknione. Z czasem to się nawet przyzwyczaiłem do takiego trybu, ponieważ pojawiał się on coraz częściej. Miałem jednak sporo pracy i dzięki temu całkiem niezłe dochody, więc na nic tak naprawdę nie mogłem narzekać.

Wybranie dwupłaszczowego zbiornika na olej

zbiornik dwupłaszczowy na olejKolejna inwestycja nie wymagała ode mnie wysokich nakładów finansowych. Potrzebny był mi tylko zbiornik na olej i to musiałem zamówić. Oczywiście czasu nie miałem i musiałem działać natychmiast. Odezwałem się do producenta, z którym nie raz miałem przyjemność współpracować i za każdym razem byłem zadowolony. Producent zapytał mnie jaki to ma być zbiornik i zasugerował, żebym wybrał zbiornik dwupłaszczowy na olej, ponieważ taki był najlepszy. Przy okazji wskazał mi jego liczne zalety i zapewnił, że nie będę żałował. Facet znał się na rzeczy, bo przecież od dwudziestu lat produkował takie zbiorniki, więc zamówiłem ten dwupłaszczowy, który mi polecił. Na jego wykonanie musiałem poczekać kilka dni, ale poprosiłem, żeby zlecenie zostało wykonane jak najszybciej, ponieważ zbiornik był mi potrzebny. Producent obiecał, że zrobi co się da. Postarał się, ponieważ już po dwóch dniach zbiornik na olej był gotowy do odebrania. Sam musiałem zorganizować transport i wynająłem kierowcę z autem z firmy, którą kiedyś polecił mi znajomy z branży. Dzięki temu miałem zbiornik dużo wcześniej i mogłem zabrać się od razu za realizację zlecenia, które było bardzo pilne.

Zbiornik wykorzystywałem regularnie i koszt jego zakupu zwrócił mi się w błyskawicznym tempie. U producenta jeszcze miałem wiele razy okazję zamawiać zbiorniki i nawet raz dostałem dość spory rabat, co było dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Poczułem się doceniony.

Kategorie: Przemysł