Moja przyjaciółka Maja pracowała w sklepie z pościelą na pełen etat. Cieszyłam się, że udało jej się znaleźć tę pracę, bo długo była bezrobotna. Maja bardzo się starała od samego początku i dzięki temu właścicielka była z niej zadowolona. Dostała też umowę o pracę na czas nieokreślony.

Dobrej jakości pościel z satyny dla rodziców 

pościel satynowa 140x200Moja matka, podczas ostatniej wizyty poinformowała mnie, że urządza imprezę z okazji trzydziestej rocznicy ślubu i otrzymałam oficjalne zaproszenie. Impreza miała odbyć się w domu, bo było niewielu zaproszonych gości. Tylko najbliżsi. Wiedziałam, że wypada kupić jakiś prezent a nawet już miałam pomysł co kupić. Otóż rodzicom na pewno przyda się pościel satynowa 140×200, bo raz słyszałam jak matka mówiła do ojca, że chciałaby kupić taki komplet. Idealnie składało się, że Maja pracowała w sklepie z pościelą, ponieważ właśnie do niej zamierzałam wybrać się zakupy. Chciałam kupić komplet pościeli z satyny, który w zestawie posiadał również prześcieradło. Wiedziałam dokładnie jaki wymiar miało łóżko rodziców, bo mama często o tym mówiła. Do Mai poszłam następnego dnia po pracy i świetnie trafiłam, bo właśnie przyjęła dostawę nowej satynowej pościeli, która była bardzo dobrej jakości. Zamówienie pochodziło od nowego dostawcy. Pościel występowała w eleganckich wzorach i poprosiłam Maję, żeby pomogła mi dokonać wyboru, bo sama nie potrafiłam na nic się zdecydować. Od przyjaciółki dostałam też rabat i dzięki temu za pościel zapłaciłam mniej. 

Prezent na rocznicę ślubu bardzo spodobał się rodzicom. Mama była pewna, że pytałam tatę co kupić, ale z dumą odparłam, że na ten pomysł z pościelą wpadłam sama. Impreza była bardzo udana i wszyscy goście świetnie się bawili. Mama przygotowała dużo dobrego jedzenia.