Bycie kamerzystą jest bardzo ważnym zadaniem zwłaszcza, że postanowiłem zatrudnić się w firmie, która właśnie organizuje różnorodne wydarzenia i eventy i zawsze potrzebuje dobrego kamerzysty, który będzie odpowiedzialny za uwiecznienie wszystkich najważniejszych rzeczy na taśmie wideo.

Praca kamerzysty podczas wydarzeń

kamerzysta na weseleW dzisiejszych czasach sprzęt jest na tyle zaawansowany, że nie ma żadnego problemu z tym, aby zapoznać się z różnorodnymi akcesoriami oraz dodatkami, które ułatwiają pracę. Już pierwszego dnia pod okiem mojego kolegi, który pracował w tej branży już wiele lat dowiedziałem się naprawdę sporo rzeczy i stwierdziłem, że za parę lat będę mógł otworzyć własną działalność w tym zakresie. Dobry kamerzysta na wesele na pewno jest rozchwytywany podczas różnych organizowanych wydarzeń, takich jak wesele, dlatego postanowiłem dobrze przyłożyć się do tego tematu, aby przede wszystkim każdy z moich gości mógł otrzymać po paru dniach, czy też tygodniach złożony oraz zmontowany materiał wideo, na którym będzie mógł odnaleźć siebie, a także wszystkich zaproszonych gości. Postanowiłem dobrze przykładać się do pracy, a pracownik, z którym miałem okazję pracować przez kilka najbliższych miesięcy wszystko mi wytłumaczył. Postanowiłem przede wszystkim słuchać go w każdej kwestii oraz reagować na wszelkie uwagi, dzięki czemu mogłem pochwalić się tym, że moi pierwsi klienci jak tylko zobaczyli materiał wideo, który dla nich przygotowałem byli niezwykle z tego zadowoleni.

Postanowili kontynuować współpracę, co było dla mnie zadowalające. Jednakże podczas innych wydarzeń sami widzicie, że jeśli macie pewne umiejętności oraz zdolności na pewno taka branża będzie dla was i warto będzie się w niej rozwijać oferując różnorodne usługi dla każdego z klientów.

 

Kategorie: Fotografia