Będąc w klasie maturalnej,  następował prawdziwy imprezowy boom. Był to bowiem czas chodzenia na osiemnastki znajomych oraz okres przygotowań do pierwszego balu w życiu – studniówki. Jak każda dziewczyna, chciałam na nim wyglądać jak milion dolarów. Dlatego też poszukiwania sukienki trwały bardzo długo. Mierzyłam wiele modeli, jednak dopiero po wielu próbach trafiłam na tę najpiękniejszą kieckę, wręcz skrojoną na mnie.

Koktajlowa sukienka na bal maturalny

sklep z sukienkami koktajlowymiJestem osobą, która bardzo lubi dobrze się prezentować. Strój jest dla mnie istotny, uważam że jest on moją wizytówką. Dlatego też przygotowania do studniówki trwały dość długo. Chodziłam po wielu sklepach, nie mogąc nic znaleźć. W pewnym momencie byłam już mocno rozczarowana. Tak mocno, że rozważałam wycofanie się z balu i zwrócenie biletu. Wtedy jednak stało się coś nieprawdopodobnego. Idąc po mieście, trafiłam niespodziewanie na sklep z sukienkami koktajlowymi. Kiedy spojrzałam na wystawę, jestem pewna, że w moich oczach można było dostrzec radośnie tańczące iskierki. Nie wahając się ani trochę, weszłam do środka i czułam, że nastąpił przełom. Dostrzegłam sukienkę swoich marzeń, od razu kierując ku niej swoje kroki. Kiedy ją przymierzyłam, okazało się, że leży na mnie doskonale. Wyglądała, jakby była szyta na miarę specjalnie dla mnie! Uśmiechnięta od ucha do ucha, skierowałam się ze swoją zdobyczą do kasy, by miła ekspedientka mogła mi ją sprzedać.

Teraz kiedy oglądam zdjęcia ze swojej studniówki, nie mogę przestać się uśmiechać. Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ sukienka, którą kupiłam, prezentowała się znakomicie. Dzięki niej czułam się bardzo pewnie i po prostu pięknie. Teraz kiedy inne znajome mają problemy ze znalezieniem idealnej sukienki, od razu kieruję je do sklepu, w którym moje nadzieje odrodziły się na nowo.

Kategorie: Moda