Fachowe złomowanie starych pojazdów

Park maszynowy, jaki otrzymaliśmy wraz z budynkami po wykupieniu upadłej firmy nie był zbyt imponujący. Samochody były stare, i nadawały się do gruntownego remontu. Niestety, na takowy remont nie mieliśmy absolutnie żadnych środków, a że tyle samochodów nie było nam zwyczajnie potrzebne, większość została przeznaczona na złom.

Profesjonalna kasacja starych samochodów

Złomowanie w OpatowieWiele firm w naszej okolicy zajmowało się złomowaniem pojazdów, jednak większość nie oferowała za dużych cen za skup pojazdów, i często zdarzało się, iż dostarczenie samochodów na miejsce będzie kosztować więcej niż ich złomowanie. Dlatego też przez jakiś czas musieliśmy znosić stare auta, ciągle zajmujące przestrzeń parkingową, dopóki nie trafiliśmy na polecaną firmę, której główną usługą było złomowanie w Opatowie. Warsztat należący do owej firmy znajdował się niedaleko naszej siedziby, a ceny jakie firma oferowała były bardzo atrakcyjne, zwłaszcza w porównaniu do konkurencji. Samochodów mieliśmy dużo, więc pracownicy firmy zaoferowali bezpłatny transport ponad połowy samochodów, co znacznie ułatwiało ich odstawienie do warsztatu, aczkolwiek byliśmy równie mile zaskoczeni możliwością zabrania tych podzespołów, które mogły jeszcze być przydatne przy naszych pozostałych wozach firmowych.

Cena skupu jednego samochodu była w porównaniu do innych firm bardzo wysoka, aczkolwiek istniała również możliwość sprzedania samochodu jako części zamiennych, z potencjalnie jeszcze większym zyskiem. Nam jednak zależało na jak najszybszym wyczyszczeniu przestrzeni parkingowej, więc przeznaczyliśmy wszystkie samochody do natychmiastowej kasacji. Opłacała się ona tym bardziej, iż wszystkie zostały sprzedane jednocześnie, a przy złomowaniu hurtowym firma oferowała jeszcze bardziej atrakcyjne ceny skupu.

Zamknij