Kiedyś śmiałam się z mojej mamy, kiedy pojawił jej się wąsik. Jednak nie pomyślałam, że może być to genetyczne i nie miałam pojęcia, że takie coś może przydarzyć się również i mnie. Dlatego żyłam sobie spokojnie przez wiele lat, aż któregoś razu spojrzałam w lusterko i ujrzałam, że na mojej twarzy również powoli zaczyna się zarysowywać.

Wąsik moim zmartwieniem

depilacja laserowa wąsika - ŁódźZałamałam się, ponieważ taki wąsik od razu rzuca się w oczy i wygląda nieestetycznie. Jak pomalowałam twarz podkładem, to był jeszcze bardziej widoczny. Bałam się go ruszyć i zgolić, bo wtedy zawsze straszą, że owłosienie wyrośnie grubsze i ciemniejsze. Nie mogłam na to pozbyć i chciałam pozbyć się wąsika raz na zawsze.  Koleżanka, której mogłam zaufać w takich kwestiach, powiedziała, że depilacja laserowa wąsika – Łódź ją uratowała, kiedy miała podobny problem. Ucieszyłam się, że nie ja jedna mam w genach taki okropny meszek i nie zwlekając zapisałam się na wizytę u kosmetyczki na laserowe usuwanie. Nie wiedziałam, jak to działa i jak wygląda, jednak nie interesował mnie sposób, tylko efekt. Chciałam jak najszybciej pozbyć się wąsika, który mnie szpecił. Kosmetyczka powiedziała, że po około trzech sesjach nowego lasera, można liczyć na to, że wąsik więcej się nie pojawi. Zapytałam jakie są jeszcze sposoby na radzenie sobie z wąsikiem i powiedziała, że jedynie depilacja woskiem, jednak jest to działanie tyko na chwilę, a później już wąs odrasta, więc to mi nie odpowiadało.

Muszę przyznać, że bardzo szybko wąsik zaczął znikać. Już po pierwszej sesji praktycznie nie był widoczny, jednak żeby być pewna, że więcej się już na pewno nie pojawi, poszłam trzy razy, żeby być spokojna. Moja mama jak zobaczyła, jak szybko sobie z tym poradziłam, to sama się zapisała na depilację.

Kategorie: Zdrowie