Przygotowania do wesela wiążą się mimo wszystko ze stresem i spięciami. Na szczęście w jednej kwestii udało nam się tego uniknąć – DJ-a mieliśmy zaklepanego od bardzo dawna. Mój brat parę lat temu grał na kilku weselach i zgodził się specjalnie dla nas wyciągnąć swój sprzęt z piwnicy.

Wesele z bratem w roli DJ-a

dj na wesele warszawaNiektórzy twierdzili, że nie postępujemy rozsądnie. Brat był DJ-em kiedyś – teraz zajmował się czymś zupełnie innym. Ja wiedziałem jednak, że takich rzeczy się nie zapomina. Poza tym swego czasu był jednym z najlepszych DJ-ów w Warszawie, więc z pewnością i w tym przypadku uda mu się zachęcić do zabawy wszystkich gości. Przywiózł sprzęt na długo przed tym, nim zaczęła się zabawa. Wypytał dokładnie o piosenki jakie chcielibyśmy usłyszeć i w jakim stylu ma być całe nasze wesele. Uznaliśmy, że zdamy się na niego – znał naszą rodzinę tak samo dobrze, jak my. Powiedział, że nie będzie to dla niego najmniejszy nawet problem. Gy potrzebny był DJ na wesele Warszawa miała zawsze bardzo wiele do zaoferowanie, ale mimo wszystko udawało mu się pozostawać wśród najlepszych. Gdy tylko wesele się zaczęło, wszyscy zrozumieli dlaczego. Jego piosenki były dobrane świetnie – nie było nawet jednej osoby, która byłaby niezadowolona z repertuaru. Wszyscy świetnie się bawili i tańczyli. Brat był w swoim żywiole – jako DJ stawał się zupełnie inną osobą niż na co dzień. Wesele trwało bardzo długo – goście tańczyli niemalże do upadłego. Dopiero około szóstej rano brat zaczął składać sprzęt.

Nie wiedziałem jak mam mu dziękować za to, co dla nas zrobił. Powiedział, że to raczej on powinien podziękować nam. Dzięki temu do czego go namówiliśmy uznał, że wróci do zajęcia, które tak świetnie mu wychodzi. Zacznie już od teraz – zapotrzebowanie na osoby takie jak on nadal było duże.