Chcecie odpocząć od gwaru miasta i spędzić kilka chwil na łonie natury? Bieszczady wydają się idealnym kierunkiem. Spokój, przyroda, wspaniałe widoki. To wszystko i wiele więcej znajdziecie na miejscu. W dodatku nie będzie problemu ze znalezieniem noclegu.

Ustrzyki Dolne idealne na wynajecie pokoju

pokoje do wynajęcia w Ustrzykach DolnychBieszczady oraz ich okolice to rozległy teren i niemal wszędzie czekają na turystów ciekawe miejsca. I w wielu z nich do dyspozycji są różnorodne obiekty noclegowe. Przykład to Ustrzyki Dolne, które mogą być świetną bazą wypadową do wycieczek na bieszczadzkie szlaki. Na miejscu macie możliwość wynajęcia i spędzenia czasu w gospodarstwach agroturystycznych. Warto podkreślić, że pokoje do wynajęcia w Ustrzykach Dolnych to interesująca opcja dla każdego, od rodzin z dziećmi po seniorów. W miejscowości znajduje się infrastruktura sportowa, jak boiska lub basen. Blisko stąd również nad Jezioro Solińskie. Amatorzy kąpieli wodnych, a także opalania znajdą więc coś dla siebie. Co do noclegów to do wyboru są większe i mniejsze powierzchnie, ogrody, wypożyczalnie rowerów i grille. A propos jednośladów trasy w Bieszczadach z pewnością zachęcają rowerzystów do pokonywania kilometrów i podziwiania widoków. Historyczne miejsca, jak cerkwie bądź zamki, to z pewnością atrakcja dla miłośników zabytków. W samych Ustrzykach Dolnych znajdują się również Muzeum Przyrodnicze i Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Te okolice sprawdzą się nie tylko latem czy jesienią, ale także zimą. W pobliżu znajdują się bowiem stacje narciarskie, więc bez kłopotu,  w dobrych warunkach można poszusować po stokach.

Warto więc wybrać się na urlop w Bieszczady. Ustrzyki Dolne oraz inne miejscowości mają sporo do zaoferowania. Atrakcje dla siebie znajdą tam niemal wszyscy. Spacery po pięknie usytuowanych terenach, natura i historia przecinają się tu ze sobą niemal na każdym kroku.

Kategorie: Turystyka