Nie tylko chłopcy, ale tez dziewczynki lubią jeździć samochodami, dlatego jeżeli sprawimy maluchom prezent w postaci elektrycznego samochodziku, to z pewnością każde będzie zachwycone. Nie są one tanie, ale za to są warte swojej ceny. 

Czy autka na akumulator są bezpieczne? 

auto na akumulator dla 2 dzieciDla rodziców najważniejszy jest uśmiech i zadowolenie dziecka, dlatego często nie liczą się z pieniędzmi, kiedy chodzi o zakup zabawek dla nich. Na pewno auto na akumulator dla 2 dzieci sprawdzi się kiedy posiadamy w domu dwójkę maluchów w podobnym, lub w tym samym wieku. Jest to pojazd wyposażony w oddzielne dwa fotele dla kierowcy i pasażera, które posiadają pasy bezpieczeństwa. Są one konieczne, żeby dzieci nie wychodziły z pojazdu w trakcie jazdy. Samochodziki są zasilane wydajnymi akumulatorami, które pozwalają na nieprzerwaną jazdę przez kilka godzin, a więc spokojnie to wystarczy nawet na dłuższy spacer. Można nim jeździć po równej i ubitej nawierzchni takiej jak alejki, chodniki, czy asfalt. W sprzedaży znajdziemy modele autek terenowych, limuzyn, czy rolniczych pojazdów takich jak traktor. Aby jazda była bardziej realistyczna, samochodziki posiadają boczne lusterka, klakson, a nawet tylne i przednie światła led. Pojazd rozwija maksymalną prędkość około dwóch, trzech kilometrów na godzinę, więc jest to bezpieczna szybkość dla dzieci. Niektóre modele autek posiadają zdalnie sterowane piloty, dzięki którym w razie potrzeby mogą kierować pojazdem rodzice. W takim samochodzie mogą jeździć dzieci od drugiego roku życia. 

Jeżeli chcemy kupić naszemu dziecku taki samochodzik na akumulator, to najtaniej jest znajdziemy w sklepach internetowych. Oczywiście zawsze można je kupić używane od innych rodziców, których dzieci już z nich wyrosły. Cena nowego autka to około 300 zł.

Kategorie: Dzieci